NederlandsDeutschEnglishTsjechiesch
WEBSHOP IMPORTWEBSHOP

Zamestnanci

Vedenie:

Piet van Dam
Zakladateľ / Poradca
Leon van Dam
leon@pvandambv.nl
Riaditeľ
Patrick van Dam
patrick@pvandambv.nl
Riaditeľ / Nákupca

Allroundmanager +Predajca:

Aad van Duijn
aad@pvandambv.nl
Zodpovený za predaj : Anglicko, Nemecko

Nákupcovia/Predajca:

Nákupca: Chrysanthemen, Santini, Solidago und Limonium Nákupca: Lilien, Amaryllis, Gipskraut, Mathiola und Antirrhinum
Patrick van Dam
patrick@pvandambv.nl
Riaditeľ /Nákupca: Gerbera, Germini, Anthurium und Hypericum
Marco van Duijn
marco@pvandambv.nl
Nákupca: Nelken, Buschnelken, Freesia, Strelitzia, Mischgrün, Salix, exotischen Blumen a Calla
Hans Imthorn
hans@pvandambv.nl
Nákupca: Alstromeria, Lysianthus und Orchideen
Huug Aandewiel
huug@pvandambv.nl
Nákupca: Sommerblumen, Tulpen, Celosia, Hortensien, Delphinium a Ranunkeln
Cor den Elzen
cor@pvandambv.nl
Nákupca : Rosen
Berry Charité
berry@pvandambv.nl
Nákupca : Rosen
Toine Spierings
toine@pvandambv.nl
Nákupca : Rosen / Predajca do Nemecka a Rakuska
Gert-Jan van der Oever
gertjan@pvandambv.nl
Nákupca: Importovaná zeleň a črepníkové rastliny
Kristina Kiralyova
kristina@pvandambv.nl
Predajca Tsjechië Slowakije

Logistika:

Vedúci logistiky

Transport:

Kees Varkevisser
Transport medewerker
Leen Varkevisser
Transport medewerker
Michael van Dam
Transport medewerker

Administratíva:

Jenneke Homan- van Dam
jenneke@pvandambv.nl
Vedúca administratívy
Wendy Vogels
wendy@pvandambv.nl
Pracovníčka administratívy
Mascha van de Knaap
mascha@pvandambv.nl
Pracovníčka administratívy
Sandra Gardien
sandra@pvandambv.nl
Pracovníčka administratívy
Adrianne van Mil
adrianne@pvandambv.nl
Pracovníčka administratívy
   
DEMO WEBSHOP

Kontakt

P. van Dam & Zn. BV
Middel Broekweg 39
2675 KD Honselersdijk
Niederlande

Postanschrift:
Postbus 569
2675 ZV Honselersdijk
Niederlande

T: 0031 174 638787
F: 0031 174 638777
info@pvandambv.nl
Bezoek ook: