Volg ons
NederlandsDeutschEnglishTsjechiesch
WEBSHOP IMPORTWEBSHOP

Medewerkers

Directie:

Piet van Dam
Oprichter / adviseur
Leon van Dam
leon@pvandambv.nl
Algemeen directeur
Patrick van Dam
patrick@pvandambv.nl
Directeur / inkoper

Allround manager + verkoper:

Aad van Duijn
aad@pvandambv.nl
Verantwoordelijk verkoop: Engeland, Duitsland

Inkoper/Verkoper:

Inkoper van o.a. chrysanten, santini, solidago en limonium Inkoper van o.a. lelie, amaryllis, gyps, mathiola en antirrinum
Patrick van Dam
patrick@pvandambv.nl
Directeur / inkoper van o.a. gerbera, germini, anthurium en hypericum
Marco van Duijn
marco@pvandambv.nl
Inkoper van o.a. anjer, trosanjer, freesia, strelitzia, groen mix, salix, exoten en calla
Ronald van der Ende
ronald@pvandambv.nl
Inkoper van o.a. alstromeria, lysianthus en orchideeën
Huug Aandewiel
huug@pvandambv.nl
Inkoper van o.a. zomerbloemen, tulpen, celosia, hortensia, delphinium en ranonkels
Cor den Elzen
cor@pvandambv.nl
Inkoper van rozen
Berry Charité
berry@pvandambv.nl
Inkoper van rozen
Toine Spierings
toine@pvandambv.nl
Inkoper van rozen / Verkoper Duitsland en Oostenrijk
Gert-Jan van der Oever
gertjan@pvandambv.nl
Inkoper van o.a. importgroen en planten
Kristina Kiralyova
kristina@pvandambv.nl
Verkoopster Tsjechië Slowakije

Boxchef:

Boxchef

Transport:

Kees Varkevisser
Transport medewerker
Leen Varkevisser
Transport medewerker
Michael van Dam
Transport medewerker

Administratie:

Jenneke Homan- van Dam
jenneke@pvandambv.nl
Hoofd administratie
Wendy Vogels
wendy@pvandambv.nl
Administratie
Mascha van de Knaap
mascha@pvandambv.nl
Administratie
Sandra Gardien
sandra@pvandambv.nl
Administratie
Adrianne van Mil
adrianne@pvandambv.nl
Administratie
   
DEMO WEBSHOP

Contact

P. van Dam & Zn. BV
Middel Broekweg 39
2675 KD Honselersdijk

Postadres:
Postbus 569
2675 ZV Honselersdijk

T: 0031 174 638787
F: 0031 174 638777
info@pvandambv.nl
Bezoek ook: